Javascript отключен. Пожалуйста, включите Javascript.
Please enable javascript to see the site content.

Официальный Российский Фан-Клуб Таркан | Official Rus Fan-Club Tarkan.

Объявление

Официальный Российский Фан-Клуб Таркан | Official Rus Fan-Club Tarkan.
[реклама вместо картинки]

Заказы принимаем с 1 Января 2013г.

Телесериал O'CLONE (EL-CLONE) можно заказать на DVD. подробнее: e-mail: Tarkasha2006@list.ru или ICQ - 198 790 374

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

News and Events

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

THE FIRST MAN ON ELLE COVER

[реклама вместо картинки]
Tarkan posed for ELLe magazine to well-known photographer David Burton.The photos where model Faye Vrethem took part with Tarkan will come out in magazine's december edition.

Tarkan ,who hasn't been to any television program and hasn't given any media reportage for six years has broken his silence for ELLE magazine. For its 11- year edition ELLE for the first time decided to put one outstanding man on its cover.This special photographing was charged to well-known photographer David Burton. Burton came to Istanbul for three days for the photographing.Burton,realizing fashion and cover photos for the foreign edition of the ELLE magazine ,and till now taking photos of Eva Herzigova,Sienna Miller,Kate Moss,Alessandra Ambrosio,Sting ,said that he was very glad to work with Tarkan.The photographing made in important historical places of Istanbul took two days.

I fell in love with Istanbul.

David Burton living in Los Angeles and in New York, and first time comming to Istanbul was amazed:" I have never been to Istanbul before,I fell in love with this city!I'm also very happy to work with Tarkan."
A popular Swiss model Faye Vrethem took part in photographing with Tarkan.

0

2

Amanda
Спасибо!
Правда я бегло взглянув поняла лишь три слова "журнал", "фотограф" и Таркан. [реклама вместо картинки]
P.S.: Нееее, наговариваю на себя, почти все поняла[реклама вместо картинки]

0

3

we will wait December !!! This will be  the magazine of month [реклама вместо картинки][реклама вместо картинки]

0

4

Tarkan 19 Nov in Mardan Palace

+1

5

I am a man of love !!!
Interview: Güldal KIZILDEMİR Photos: David Burton, 30 November 2011

6 yıldır basına röportaj vermeyen Tarkan, bu sessizliğini Elle dergisinin aralık sayısı için bozdu. Elle de 11 yıllık yayın tarihinde ilk kez bir erkek yıldızı kapağına taşıma kararı aldı. Bu özel fotoğraf çekimini ünlü fotoğrafçı David Burton gerçekleştirdi. İşte Tarkan’ın İsveçli model Faye Vrethem’le gerçekleştirdiği özel çekimin perde arkası...

W İstanbul’un görkemli odasında heyecan her saniye biraz daha yükseliyor. Zirvede bir buluşma gerçekleşmek üzere. Kate Moss’dan Alessandra Ambrosio’ya, Sienna Miller’dan Sting’e pek çok yıldızı görüntüleyen ünlü İngiliz moda fotoğrafçısı David Burton, Elle’in kapak fotoğraflarını çekecek. Ve Elle Türkiye, 11 yıllık tarihinde bir ilki gerçekleştiriyor, bir erkeği kapağa taşıyor. Neden mi? Çünkü erkeğin adı Tarkan. Dergi ekibi hazır. Ve Tarkan geliyor. İnsan bir kargo pantolon, bağcıkları açık botlar ve önden fermuarlı, kapüşonlu bir sweatshirt’le nasıl bu kadar seksi görünebilir? Kapıdan adımını attığı anda ışığıyla bütün odayı aydınlatıyor.

Megastar’ın kendisi gibi hayranları da mega. Konser salonuna girebilmek için 300 metreyi aşan kuyruklar oluşturan 50 bin insanı bir arada hayal etmek bile ürpertmeye yetiyor insanı. Binlerce kişinin aynı anda adını haykırması nasıl bir duygudur acaba? “Mükemmel” diyor
Tarkan, “Kendimi en rahat hissettiğim yer sahne desem inanır mısınız?”

Sorun inanmakta değil, anlamakta. Nasıl bir şey yıldız olmak? Üstelik bir de Tarkan olmak? Yıldızların da kendi içlerinde bir hiyerarşisi var kuşkusuz. Gülüyor Tarkan.... “Bana göre şöhret bu hayattaki en zor sınav ve yolculuklardan biri... Yanız bir yolda, kalbinizde milyonların sevgisi ve onlara karşı duyduğunuz sorumluluk hissiyle yürümek hiç kolay şey değil” diyor.

Odada telaşlı ve neşeli bir koşuşturma var. David’in eli Tarkan’ın omuzunda, sohbet ediyorlar. Konu kadın modeller. Tarkan vahşi kadınlardan hoşlanıyor. Yüz hatları daha belirgin, çizgileri daha sert, daha güçlü...

YARAMI KAPATMAYIN

Çekim günü. İsveçli model Faye Vrethem’le çekimler için buluşuluyor. Cannes International Boat&Yacht Show’da “en iyi iç tasarım ödülü” alan Peri 29 serisi yatların en yenisi ve en hızlısı Mitsi’de başlıyor çekimler. Ve yine bir ilk: Mitsi, ilk kez Elle tarafından ve Tarkan çekimleri için kullanılıyor.

Tarkan, alt güvertedeki VIP kabinde makyörü beklerken uzandığı yatağın çarşafına, elindeki fincandan birkaç damla kahve döküyor. Ufacık bir leke oluşuyor beyaz çarşafın üstünde. Müthiş tedirgin oluyor. Küçük aksilikler kolay mutsuz edebiliyor Tarkan’ı. Hele kendisinden kaynaklanıyorsa.... İflah olmaz bir mükemmeliyetçi.

Az sonra ünlülerin makyörü Hollanda asıllı New Yorklu makyör Jerry geliyor ve Tarkan’ın saçlarını elleriyle geriye çekerek dikkatle inceliyor yüzünü. “Yaramı kapatmayın” diyor Tarkan. Yüzündeki faça çocukluğundan kalma. Dört yaşından beri o yarayla geziyor. “Hiperaktif bir çocukmuşum” diyor, “düşüp sehpanın kenarına çarpmışım.” Jerry, “Tarkan’ın yüzüne fazla müdahale edilmemeli” diyor. “Zaten çok güzel, özellikle gözleri çok etkileyici.”

Ve güvertede çekimler başlıyor. Yaşanan sadece bir dergi çekimi değil, baştan sona bir aşk hikayesi. Faye, Tarkan’ın güçlü kollarına uysal bir kedi gibi bırakıyor kendini, ona sokuluyor, gülümsüyor. Tarkan’ın kızın gözlerine bakışı buzu bile eritecek kadar yakıcı. Hele Faye kucağına yattığı zaman onun üzerine eğilişi ve sol elinin baş parmağıyla rüzgarın dağıttığı saçları kızın alnından çekişi...

Güvertede Tarkan ve Faye birlikte, kollarıyla bir direğe asılmış David Burton’ın objektifine gülümserken, birden kızın eli kurtuluyor, dengesini kaybediyor; Tarkan tutmak için kıza sarılıyor ve birlikte ağır ağır yerdeki minderin üzerine yuvarlanıyorlar. David “gorgeous” diye çığlık atıyor. Muhteşem! Kız ayağa kalkıyor, Tarkan’a doğru bir iki adım atıyor, duruyor ve dans eder gibi iki yana sallanmaya başlıyor. Gibisi fazla, resmen dans ediyor. Oysa müzik yok. “İçimden gelen müziği dindirmem lazım, biliyorum” diyor Tarkan.

Çekim sürüyor, 29 metrelik ultra lüks yat Mitsi, Dolmabahçe Koyu’nda. Koy ve saray, Tarkan’ın İstanbul imgesine çok yakın. İstanbul’un rengi mavi, Tarkan’a göre: “Benim için Boğaz ve Boğaz’ın maviliğinin yeri ayrı... Asya ve Avrupa’nın ortası Boğaz. Kültürlerin çeşitliliği, mimarinin, yemeklerin, insanların, dinlerin çeşitliliği; yalılar, yüzlerce yıllık evler... Bütün bunlara hoyratça yaklaşılması çok üzüyor beni.”

EN YARALAYICI ACI AYRILIK

İstanbul, anılarına ve kaçınılmaz olarak acılarına eşlik ediyor Tarkan’ın. “İstanbul Ağlıyor” şarkısında tam da böyle bir acısına ortak oluyor İstanbul, megastarın: Sen gideli buralardan / Yolunu gözlemekteyim / İstanbul ağlıyor / Yastayım sevgilim. Bir yıldızın ayrılık acısı çekmesi tuhaf geliyor insana. “Olur mu hiç,” diyor Tarkan “İnsanlar biz şöhretlilerin de onlardan biri olduğumuzu unutuyor. Ben özünde dün neysem, bugün de aynı kişiyim. Şöhret insanın yaşamını bir yere kadar değiştiriyor ama duygular aynı kalıyor. Duygular insanları eşitler: Herkes ağlar, acı çeker, güler, sevinir, hasret çeker...”

Bu şarkıdaki İstanbul Tarkan için mi ağlıyor sahiden? “Biten bir ilişki için desek daha iyi olur sanki... Evet, özel ilişkimde yaşadığım bir ayrılık... Hepimiz yaşıyoruz ayrılıkları ve ayrılık bence tüm acılar içinde en yaralayıcısı” diyor. Bir süre sessizce denizi seyrediyor. Sonra, “Sorsan bana, ünlü olmanın sıkıntısı nedir?’ diye, ‘İstanbul’un sokaklarını özlemek’ derdim. Herkes gibi ellerimi kollarımı sallayarak İstanbul’un sokaklarında dolaşmayı öyle özledim ki...” diyor.

Bu şöhret klasiği, az sonra Ortaköy çekimlerinde ete-kemiğe bürünüyor. Tarkan’ın meydana girmesiyle ortalık bir anda karışıyor. Cep telefonlarıyla fotoğraf çekenler, çektirenler, imza isteyenler, ona bir adım daha yaklaşabilmek için birbirlerini itenler... Tarkan kendisine yaklaşan hiç kimseyi kırmıyor, onlara sarılıyor, öpmelerine izin veriyor. “Ben kendimi kimseden ne üstün, ne de ayrıcalıklı hissettim bugüne kadar” diyor; “Hatta kimi zaman, özellikle yurtdışında şöhret olduğumu bile unutuyorum.”

Güneş kentin üzerinden yavaş yavaş çekilirken çekimlerin erotizm dozu da artıyor. Otomobilin arka koltuğunda yapılan çekimlerde İsveçli model Faye, Tarkan’a iyice sokulup, ellerini gömleğinin düğmeleri arasından içeri sokuyor. Faye, Tarkan’dan çok etkilendiğini söylüyor: “Bu kadar ünlü bir insanın böylesi alçakgönüllü oluşuna ilk kez rastlıyorum. Bana müthiş yardımcı oldu, rahatlattı. Ayrıca çok yakışıklı, çok karizmatik ve mükemmel fotoğraf veriyor.”

article in English will put later

0

6

Will be wait [реклама вместо картинки]

0

7

DE KAARTVERKOOP VOOR HET CONCERT VAN MEGASTAR TARKAN OP 23 APRIL 2011 IN DE HEINEKEN MUSIC HALL IN AMSTERDAM START MORGEN.

BELANGRIJKE MEDEDELING:

KAARTVERKOOP START DINSDAG 14 DECEMBER 2010 DE KAARTVERKOOP VOOR DEZE EXCLUSIEVE CONCERT STOND EIGENLIJK GEPLAND OP 3 JANUARI 2011. MAAR OM DE BTW-VERHOGING VAN 6% NAAR 19% TE OMZEILEN, ZAL DE KAARTVERKOOP MORGEN 14 DECEMBER VAN START GAAN.. DAT SCHEELT JE BIJNA €10,- EURO PER KAARTJE.

KAARTEN NU ONLINE VERKRIJGBAAR VIA wwwsahmeran.nl en wwwticketservice.nl

KAARTEN 14-12-2010 tot 31-12-2010
GOLDEN RING €79,- | STAAN- ZITPLAATSEN €49,-

KAARTEN v.a. 01-01-2011
GOLDEN RING €85,- | STAAN- ZITPLAATSEN €55,-

Sahmeran Entertainment heeft weer de eer om megastar Tarkan op 23 april naar Nederland te halen voor een exclusieve concert in de Heineken Music Hall in Amsterdam.

Tarkan staat al jaren bekend als trendsetter voor de Turkse entertainment wereld. Na een cd-stilte van twee jaar kwam Tarkan in de zomer van 2010 eerst met de release van zijn single ‘Sevdanin Son Vurusu’ en vervolgens met het album ‘Adini Kalbime Yaz’. Hiermee is hij weer terug als nooit tevoren.

Dit Album is er een zoals we gewend zijn van de megastar; snel, flitsend, alaturka, zwoel en meeslepend. Zijn albums gaan als warme broodjes van de toonbank. Zijn concerten in Turkije zijn in een mum van tijd uitverkocht. Maar nee, niets is minder waar!

0

8

Yesterday Tarkan wrote on fb :

@TarkanOnline: 1) Helloooooooo everybody:):) Are you there?:):)

2)New video...coming soon:):)   

3) That's it for tonight my lovely ones..Thanks for your messages..I love you all very much too...We will keep in touch on Tarkanonline..But untill
                              then,take care of yourselves and don't forget to smile:):) No matter what..Just smile:):) kissesssssssssss..

[реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки]

0

9

Tarkan - Amsterdam Concert Tickets

0

10

майя еще бы кто нибудь перевел..[реклама вместо картинки]

0

11

svetlana написал(а):

майя еще бы кто нибудь перевел.

began to be for sale tickets at concert tarkana in amsterdame, and it is prices on tickets ))
начались продаваться билеты на концерт таркана в амстердаме, а это цены на билеты .

0

12

Great!!!!!![реклама вместо картинки]

0